[208.113.160.7 - 2016-05-27 16:57:54 - SESS_ - /index.php - php_notice] Undefined index: HTTP_USER_AGENT (File: /projects/local/www.ecift.de/www/includes/functions.inc.php - Line: 3065)
Türkische partnersuche kostenlos eÇift - Ciddi İlişki ve Seviyeli Arkadaşlık Sitesi | eCift.de Home
Hemen ücretsiz üye olun
ve size en uygun üye önerilerinizi alın
 1.  Cinsiyetiniz
Kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur.
 2.  
 3.  
  Ücretsiz Kayıt Olun
Lütfen bekleyin...
Hayalinizdeki İnsanla Tanışın! Bilimsel İdeal Çift Metoduyla mutlu birliktelikler
TV kanallarında
Medyada
 

Türkische partnersuche kostenlos Almanya ve Avrupa'daki Türklere özel seviyeli arkadaşlık sitesi

Türkische partnersuche kostenlos eCift.de - Yenilikçi ve güvenilir hayat arkadaşı ve ciddi ilişki bulma sitesi eCift.de: Partnersuche für Türkische Singles mit Niveau

Yüzbinlerce kaliteli bekâr ciddi ilişki arama konusunda eÇift’e güveniyor. Bilimsel araştırmalardan yola çıkarak tasarlanan İdeal Çift Metodu ile üyelerimize, ideal bir uyumluluk gösterdikleri ve uzun süreli, mutlu bir ilişki yaşama ihtimalleri son derece yüksek üyeler önerilir. Bu şekilde çok yüksek bir başarı şansı sağlayabilmekteyiz.
 • eÇift hizmetlerini ücretsiz tanıma fırsatı

  E-posta adresiniz ve belirleyeceğiniz bir şifreyle ücretsiz kayıt olduktan sonra kişilik analiz testini yapmanız yeterlidir. Kişilik analiz testini tamamladığınız an yüksek uyumluluk gösterdiğiniz ve hemen tanışabileceğiniz üye önerileri almaya başlayacaksınız.
 • Anonim ve güvenilir

  Hangi eÇift üyesi fotoğraflarınızı görebileceğine sadece siz karar verirsiniz. Aynı şekilde adınızı veya e-posta adresinizi kiminle paylaşmak istediğiniz size kalmıştır. Özel bilgilerinizi veya fotoğraflarınızı başka bir üyeyle paylaşmak istemediğiniz sürece anonim olarak eÇift’in kendi e-posta sistemi üzerinden konuşma ve yakından tanışma şansına sahipsiniz. eÇift sayesinde seviyeli arkadaşlık ve ilişki bulmak artık çok kolay ve güvenilir. Gelin ve kendiniz görün.
 • Ciddi arkadaşlık ve seviyeli ilişkiler

  eÇift’in, bilinen sosyal paylaşım platformlarından ve arkadaşlık sitelerinden farkı, uzun süreli birliktelikler arayan kaliteli ve eğitimli bekârların buluştuğu ciddi bir ilişki arama platformu olmasıdır. Kısa süreli flörtler veya sıradan arkadaşlık arayan gençlerin tercih ettiği arkadaşlık sitelerinin aksine Türkiye’de ciddi ve seviyeli arkadaşlık veya uzun süreli ilişki arayan bekârlar eÇift hizmetlerini kullanmaktadırlar.
 • Rahat bir ortamda yeni ve seviyeli arkadaşlıklar

  Alışılmış arkadaşlık ve eş arama ilanları bekârları her zaman aynı zorluklarla karşı karşıya bırakır. Hiç tanımadığınız bir insanla telefonda konuşmak veya bir yerde buluşmak insanda bir çok zaman stres yaratır. eÇift, ilişki arayan bekârları bu sıkıntıdan kurtarıyor çünkü tanışmak için verilen ilanların aksine önerilen bir üye hakkında ilk dakikadan itibaren belli bir bilgiye sahip olursunuz. Ayrıca eÇift’teki mesajlaşma özelliği sayesinde tanışma süreci çok daha kontrollü bir şekilde gelişir. Gülümseme, Isınma turu ve Yorum yapma özelliklerini kullanarak kolay ve eğlenceli bir şekilde yeni arkadaşlıklar edinip ve bekârlarla tanışabilirsiniz.
Eda (29), Doktor

eÇift, ciddi arkadaşlık arayan insanlar için ideal bir platform. Beğendiğim bir üyeye “Isınma turu” daveti gönderdim ve o günden beri çok güzel ilerleyen bir ilişkimiz var. Çok yakında yüz yüze buluşmayı planlıyoruz ve çok heyecanlıyım.

Burak (38), Avukat

Online arkadaşlık yoluyla kendi yaş grubuma ait ciddi bekârlarla tanışabileceğimi düşünmüyordum fakat yanılmışım. eÇift sayesinde kısa zaman içerisinde çok sayıda eğitimli ve zeki bayanlarla tanıştım.

Sibel (29), PR Uzmanı

eÇift’in, bu güne kadar üye olduğum arkadaşlık sitelerinden en önemli farkı, arkadaş aramak için saatlerimi harcamama gerek kalmadan hızlı bir şekilde üye önerileri almam. Bu şekilde bana uygun insanlarla konuştuğumdan emin olabiliyorum.

Kaan (32), Bankacı

İşimin yoğunluğundan dolayı özel zamanım çok kısıtlı. eÇift’i tercih etmemin sebebi, gerçekten evlenmek isteyen bayanlarla tanışmama imkân sağlamasıdır.